fbpx

Terenski komercijalista Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
konkurs zaposao, banja luka, hemkolor

Hemkolor doo Banja Luka rapisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis poslova i odgovornosti:

  • Vrši dodatnu prodaju i razvoj odnosa sa kupcem putem obilazaka istih,
  • uzima narudžbu za dodatnu prodaju od kupca,
  • učestvuje u pregovorima za širenje suradnje i širenje asortimana,
  • razvija odnos sa postojećim i novim kupcima,
  • vrši analizu prodaje, potreba i potencijala kupca,
  • analizira izvještaje prodaje i naplate u odnosu na plan,
  • vodi brigu o naplati potraživanja,
  • koordinira aktivnosti sa ostalim prodajnim funkcijama i odjelima unutar preduzeća,
  • vrši stalno istraživanje tržišta – konkurenata i novih kupaca,
  • prati realizaciju prodaje po kupcima i asortimanu na dnevnoj bazi,
  • implementira druge aktivnosti po nalogu rukovodioca.

Potrebni uslovi:

  • Obavezno na istim ili sličnim poslovima,
  • minimalno SSS,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poznavanje rada na računaru,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • odličnu sposobnost usmene i pismene komunikacije,
  • pouzdanost i spremnost da preuzmete odgovornost,
  • dobru organizaciju rada i samostalnost u donošenju odluka,
  • sposobnost rada pod pritiskom,
  • sposobnost održavanja mreže partnera,
  • orjentisanost prema klijentu i pružanju usluge,
  • pozitivan, energičan, inovativan, kreativan i odlučan pristup poslu,
  • planira, prioritizira i izvodi zadatke na vrijeme.

Nudimo:

  • Rad u modernom i prijatnom okruženju,
  • zanimljiv i dinamičan posao,
  • stabilan posao uz redovna mjesečna primanja,
  • bonuse za dodatno ostvarene rezultate,
  • službeno auto, mobilni telefon.

Prijave za posao Terenski komercijalista Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.02.2021

Datum objave: 29.01.2021