fbpx

Terenski komercijalista Slovenija

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovački lanac iz RS, BIH, za potrebe novoosnovane kompanije u Sloveniji, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Uspostavljanje kontakta sa kupcima i prezentacija novoosnovane kompanije,
  • vođenje prodajnih razgovora, dogovaranje saradnje,
  • redovna komunikacija i izvještavanje centrale u Banjoj Luci.

Potrebni uslovi:

  • Poznavanje slovenačkog jezika na nivou osnovne komunikacije,
  • iskustvo u veleprodaji i/ili prodaji, dogovaranju novih poslova, uslova saradnje,
  • poželjno je poznavanje garden mašina, ali nije uslov,
  • aktivan vozač B kategorije.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme,
  • rad od ponedjeljka do petka, u slučaju kada ne završi izvještaj, u periodu mart-avgust, radi svaku drugu subotu,
  • obezbjeđen smještaj u Sloveniji,
  • službeni automobil na korištenje, telefon i laptop.

Prijave sa biografijom za posao Terenski komercijalista Slovenija slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 24.02.2020

Datum objave: 06.02.2020