fbpx

Terenski radnik / serviser (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Poanta h2o oglasi za posao

Preduzeće POANTA H2O d.o.o. sa sjedištem u Banjaluci objavljuje oglas za popunu upražnjenih radnih mjesta na neodređeno vrijeme:

Uslovi za prijem u radni odnos:

  • Završena SSS (poželjno vodoinstalaterski smjer),
  • poželjno iskustvo na području vodo i elektro instalacija,
  • poželjno iskustvo u poslovima logistike, skladištenja i prijema/izdavanja robe (nije uslov),
  • posjedovanje vozačke dozvole “B” kategorije,
  • spremnost na timski rad,
  • organizacijske sposobnosti.

Opis radnog mjesta:

  • Montaža opreme na terenu,
  • organizacija montaže opreme na terenu,
  • demontaža opreme na terenu,
  • servisiranje na terenu,
  • svi radovi se izvode na teritoriji BiH, odnosno na regiji za koju je zaposleni zadužen.

Svoje prijave za posao Terenski radnik / serviser (m/ž) Banja Luka možete dostaviti putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 27.06.2020

Datum objave: 28.05.2020