Trgovac keramičkih pločica i kupatilske opreme (m/ž) Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Termo klima oglasi za posao Trn, Laktaši

Termo klima raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis poslova:

  • Prodaja opreme, izrada računa/faktura, organizovanje isporuka, praćenje skladišta.

Uslovi:

  • SSS,
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim poslovima.

Nudimo:

  • Plaćen topli obrok,
  • plaćen trošak prevoza u visini autobuske mjesečne karte,
  • 8-časovno radno vrijeme,
  • plata po dogovoru (prijedlog daje kandidat prilikom eventualnog razgovora za posao).

Prijave za posao Trgovac keramičkih pločica i kupatilske opreme (m/ž) Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.06.2020

Datum objave: 01.06.2020