fbpx

Trgovac (m/ž) Banja Luka

Prateći najnovije trendove uređenja enterijera CasaBianca spaja savremene i klasične stilove i oblike.

CasaBianca je salon kućne dekoracije i namještaja. Posluje u okviru kompanije Interactiv doo i jedan je od lidera u oblasti opremanja i uređenja enterijera. Prateći svjetske trendove kao i potrebe domaćeg tržišta, CasaBianca ima jedan imperativ – biti korak ispred drugih kada je uređenje doma u pitanju. Cilj naše kompanije je da pružimo svojim kupcima najbolju vrijednost za novac kroz vrhunsku uslugu i zadovoljstvo kupovine. Sva snaga kompanije se usmjerava ka novim idejama i inovacijama kako bi na tržište donijeli i predstavili italijanske trendove. Naša pažnja je posebno usmjerena ka onima koji žive u skladu sa estetikom i ljepotom a poštujući pritom njihovu racionalnost i kvalitet.

Opis posla:

  • Direktan kontakt s kupcima,
  • prodajne vještine,
  • prodaja robe -odgovornost i preciznost prilikom naplate,
  • odgovornost prilikom preuzimanja,pregleda i izlaganje robe,
  • samostalnost i inicijativa,
  • savjesnost i pouzdanost.

Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS,
  • poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima minimum godinu dana,
  • razvijene organizacijske sposobnosti,
  • profesionalnost i ambicioznost,
  • sposobnost rada u timu,
  • spremnost na dužu saradnju.

Prijave za posao Trgovac (m/ž) Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.06.2020

Datum objave: 12.05.2020