fbpx

Trgovac za prodaju boja i lakova Tunjice, Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Direktna prodaja, neposredan rad sa kupcima,
  • praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje,
  • pružanje informacija o proizvodima, pomoć pri kupovini,
  • izdavanje računa, naplata, pakovanje,
  • naručivanje robe, slaganje robe na policama i na paletnim mjestima,
  • popis robe i sravnjenje prodaje nakon smjene,
  • i drugi poslovi prema nalogu nadređenog rukovodioca.

Potrebni uslovi:

  • SSS – trgovac,
  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 1 godina,
  • prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u prodaji boja i lakova,
  • ljubaznost, odgovornost i snalažljivost, izražena komunikativnost,
  • brzina, okretnost i zainteresovanost za posao,
  • visoka motivisanost i usmjerenost na rad i ostvarivanje zajedničkih rezultata,
  • sposobnost za rad u timu,
  • poznavanje rada na računaru i upotreba fiskalne kase.

Predzeće nudi:

  • Stalan posao sa probnim radom u trajaju od tri mjeseca,
  • mogućnost napredovanja u vođu maloprodajnog objekta,
  • stimulativnu zaradu,
  • kvalitetnu obuku za prodaju asortimana,
  • rad organizovan u II smjene,
  • svaka druga subota radna, nedjeljom se ne radi.

Prijave sa biografijom za posao Trgovac za prodaju boja i lakova Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.05.2019

Datum objave: 17.04.2019