fbpx

Trgovci na odjelu gardena i na odjelu alata Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, veliko trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja robe iz asortimana,
  • realizacija postavljenog plana prodaje,
  • upoznavanje kupca sa karakteristikama za traženu robu,
  • vođenje prodajnog razgovora sa kupcima,
  • vođenje računa o naručivanju robe,
  • vođenje računa o asortimanu robe,
  • vođenje računa o pravilno istaknutima cijenama,
  • obilježavanju robe cijenama, deklaracijama i svim važećim obilježjima koji su propisani zakonom,
  • aktivno učešće pri obradi reklamacije kupca ,
  • vodi račuina o načinu izlaganja robe i dekoracije samog izloga,
  • stalno usavršavanje sa robom kroz kataloge, seminare i obuke,
  • stalno usavršavanje odnosa sa kupcima.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • radno iskustvo na poslovima trgova u trajanju od minimalno 1 godine, prednost kanidatima koji imaju iskustva u radu samašinama i alatima,
  • osnovno poznavanje engleskog jezika,
  • poznavanje rada na računaru, naplate karticama,  te u obradi kredita za kupce u trgovini,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme organizovano u dvije smjene, subota radna,
  • predviđen probni rad u trajanju od 30 dana.
  • redovna primanja i mogućnost ostvarivanja bonusa na realizaciju i ispunjenje prodajnih planova,
  • edukacija i mogućnost napredovanja.

Prijave sa biografijom za posao Trgovci na odjelu gardena i na odjelu alata Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostaviti CV na Viber 065/200-444.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 15.01.2020

Datum objave: 30.12.2019