fbpx

Varilac Slovenija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju iz oblasti mašinske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Zavarivanje  TIG i autogenim varenjem.

Uslovi:

  • Varilac,
  • poželjno radno iskustvo, ali nije uslov.

Poslodavac nudi:

  • Stimulativna zarada, osnovica + dodaci,
  • smještaj,
  • probni rad 30 dana.

Prijave sa biografijom za posao Varilac Slovenija slati putem opcije “Prijavite se”  ili dostaviti CV na Viber 065/200-444

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 23.07.2021

Datum objave: 16.07.2021