fbpx

Vaspitač Čelinac

Ovaj oglas je istekao

JU Dječiji vrtić „Neven“ Čelinac

OPIS RADNOG MJESTA
JU Dječiji vrtić „NEVEN“ ČELINAC
Vojvode Mišića br.2
Tel: 051/551-345

Na osnovu člana 62. Zakona o predškolskom vaspitanju i obrazovanju („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj 79/15), i članova 21. i 40. Statuta JU Dječijeg vrtića „Neven“ Čelinac broj: 42/16, direktor JU Dječiji vrtić „Neven“ Čelinac raspisuje

JAVNI КONКURS
za prijem radnika – diplomirani vaspitač predškolske djece u JU Dječiji vrtić „NEVEN“ ČELINAC

Raspisuje se Javni konkurs za prijem radnika:
Diplomirani vaspitač predškolske djece na određeno vrijeme do 31.08.2020. godine – 3 izvršioca

Opis poslova
Radnik obavlja poslove utvrđene Zakonom o predškolskom vaspitanju i obrazovanju i Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta JU Dječiji vrtić „Neven“ Čelinac.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Opšti uslovi za kandidate
-da je državljanin Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine,
-da je stariji od 18 godina,
-da se ne vodi krivični postupak i da nije pravosnažno osuđivan za krivična djela koja ga čine nedostojnim za obavljanje poslova i zadataka predškolskog vaspitanja i obrazovanja u skladu sa Zakonom,
-da ima psihičku, fizičku i zdravstvenu sposobnost za rad sa djecom

Posebni uslovi za kandidate
– visoka stručna sprema, diplomirani vaspitač predškolske djece, najmanje prvi ciklus studijskog programa ili ekvivalent na studijskom programu predškolskog vaspitanja i obrazovanja ili programu za obrazovanje vaspitača,
-položen stručni ispit za vaspitno-obrazovni rad,

Potrebna dokumenta
Uz prijavu na Кonkurs kandidati su dužni priložiti dokaze (ovjerene fotokopije potrebnih dokumenata) o ispunjavanju opštih i posebnih uslova:
-Uvjerenje o državljanstvu,
-Izvod iz matične knjige rođenih,
-Diplomu,
-Uvjerenje o položenom stručnom ispitu,
-Izjavu da se ne vodi krivični postupak,
-Izjavu da nije osuđivan za krivična djela koja ga čine nedostojnim za obavljanje poslova i zadataka predškolskog vaspitanja i obrazovanja u skladu sa Zakonom,
-Izjavu da ima opštu zdravstvenu i psihičku sposobnost za posao na koji se prima
-Biografija,

Prijave sa dokazima o ispunjavanju opštih i posebnih uslova kandidati su dužni dostaviti u roku od 8 dana od dana objavljivanja konkursa u dnevnom listu „Glas Srpske“.
Sa svim kandidatima koji ispunjavaju uslove iz Javnog konkursa Кomisija za izbor će obaviti intervju 23.07.2019. godine u 12:00 časova.
Dokumenti priloženi uz prijavu na Javni konkurs neće se vraćati kandidatima.
Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Prva tri rangirana kandidata, po prijedlogu Кomisije, dužna su da u roku od sedam dana od prijema obavještenja Кomisije dostaviti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.
Ako prva tri rangirana kandidata u propisanom roku ne dostave dokaze iz prethodnog stava ili ako na osnovu dostavljenih dokaza Кomisija utvrdi da kandidati ne ispunjava opšte ili posebne uslove, pozvaće sljedećeg kandidata, po broju osvojenih bodova sa liste uspješnih kandidata, da dostavi tražene dokaze.

Prijavu na konkurs dostaviti na adresu: JU Dječiji vrtić „Neven“ Čelinac za Кomisiju za izbor, Vojvode Mišića br.2, ili lično predati na protokol Dječijeg vrtića.
Sve informacije na telefon 051/551-345.

Izvor: Zavod za zapošljavanje Republike Srpske

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 18.07.2019

Datum objave: 10.07.2019