fbpx

Viljuškarista Nova Topola

Lattonedil, konkurs za posao

Firma Lattonedil BiH d.o.o. Nova Topola raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Svakodnedna vožnja viljuškara,
  • prijem robe na skladištu,
  • otprema robe sa linije proizvodnje,
  • otprema robe sa skladišta,
  • obezbjeđivanje neometanog rada na skladištu,
  • poštovanje procedure rada.

Uslovi:

  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima operatera viljuškara,
  • Prednost kandidatima sa radnim iskustvom.

Prijave za posao Viljuškarista Nova Topola slati putem opcije “Prijavi se”, lično ili poštom na adresu firme: Lattonedil BiH d.o.o. Industrijska zona bb, 78 418 Nova Topola.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.11.2020

Datum objave: 02.10.2020