Viši stručni saradnik za compliance poslove Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, međunarodnu finansijsku instituciju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla / odgovornosti:

  • Rukovođenje, planiranje i organizacija rada compliance odjela,
  • vođenje i upravljanje procesom sprečavanja pranja novca i finansiranja terorističkih aktivnosti,
  • upravljanje procesom monitoringa otkrivanja sumnjivih klijenata i transakcija,
  • praćenje i provođenje zakona i podzakonskih akata,
  • davanje prijedloga za izradu politika i procedura, kao i usklađivanje softverske podrške za unaprijeđenje procesa rada,
  • provođenje monitoringa i analiza transakcija klijenata visokog rizika,
  • kontrola dnevnih/mjesečnih izvještaja odgovornih i zaduženih lica za sprečavanje pranja novca i finansiranje terorizma.
  • izgradnja i održavanje odnosa sa regulatornim tijelima, nadležnim institucijama i poslovnim partnerima,
  • provođenje svih vrsta obuka za zaposlene, u skladu sa politikama i procedurama preduzeća,
  • ostali poslovi po nalogu Direktora društva.

Potrebni uslovi:

  • VSS, pravnog ili ekonomskog smjera,
  • minimalno 3 godine radnog iskustva u finansijskom poslovanju na istim ili sličnim poslovima,
  • spremnost na povremei terenski rad,
  • aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office).
  • aktivno poznavanje engleskog jezika – u govoru i pismu, minimum B2 nivo,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač,
  • vještine organizovanja, planiranja i odlučivanja,
  • analitičko razmišljanje, sposobnost sistemske procjene,
  • vještine pregovaranja, upravljanja vremenom, ljudima i procesima,
  • proaktivan pristup radu i uvođenju promjena.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • plaćene troškove službenog telefona,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka,
  • mogućnost napredovanja.

Prijave sa biografijom za posao Viši stručni saradnik za compliance poslove Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.10.2018

Datum objave: 10.10.2018