Viši stručni saradnik za finansije i računovodstvo Banja Luka

Triglav osiguranje

U skladu sa članom 42. Statuta Triglav osiguranje, akcionarsko društvo i članom 4. Pravilnika o organizaciji i sistematizaciji poslova u Društvu, Izvršni odbor Društva raspisuje O G L A S za prijem radnika u radni odnos po osnovu ugovora o probnom radu

Raspisuje se oglas za prijem radnika u radni odnos po osnovu ugovora o probnom radu za radno mjesto višeg stručnog saradnika za finansije i računovodstvo u Odjeljenju za ekonomsko poslovanje.

Opšti uslovi za kandidate:

  • Da su stariji od 18 godina,
  • da imaju opštu zdravstvenu sposobnost,
  • da su državljani Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine.

Posebni uslovi za kandidate:

  • VSS ili VŠS ekonomskog smjera,
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno u oblasti osiguranja,
  • odlično poznavanje rada na računaru, naročito u Microsoft Excelu, te računovodstvenim programima,
  • poželjno posjedovanje licence za sertifikovanog računovođu,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • preciznost i analitičnost u radu,
  • organizovanost i predanost u poslu.

Opis poslova:

  • Pravovremeno i tačno knjiženje u glavnoj knjizi i pomoćnim knjigama u skladu sa propisima,
  • usaglašavanje analitičkih i sintetičkih knjigovostvenih evidencija,
  • praćenje propisa iz oblasti finansijsko-računovodstvenog poslovanja,
  • vođenje računa o dinamici naplate potraživanja i plaćanja obaveza,
  • obračun PDV-a, izrada i podnošenje poreskih prijava,
  • knjiženje osnovnih sredstava, obračun poreza i amortizacije,
  • izrada mjesečnih, polugodišnjih i godišnjih izvještaja,
  • komunikacija sa bankama, poreskom upravom i ostalim institucijama,
  • obavljanje drugih poslova prema nalogu rukovodioca.

Potrebna dokumenta:

Uz prijavu na konkurs za posao Viši stručni saradnik za finansije i računovodstvo Banja Luka, kandidati su dužni dostaviti radnu biografiju, na adresu Prvog krajiškog korpusa 29, 78000 Banja Luka, sa naznakom „za konkurs“ ili  putem opcije “Prijavite se”.

Sa kandidatima koji u potpunosti ispunjavaju uslove iz oglasa komisija za prijem će obaviti selekcijski intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.10.2020

Datum objave: 04.09.2020