fbpx

Voditelj poslovnice – fakturista Sarajevo

Fructa Trade oglasi za posao u BiH

Preduzeću „Fructa-trade“ d.o.o. Derventa jednom od vodećih kompanija na tržištu Republike srpske i BiH u oblasti proizvodnje, veleprodaje i maloprodaje potrebani radnici za rad u Poslovnoj jedinici Sarajevo. Ako želite raditi u prijatnom i stimulativnom radnom okruženju, u dobrom timu i imate iskustvo u maloprodaji, PRIJAVITE SE NA NAŠ OGLAS za sljedeće pozicije:

Voditelj poslovnice - fakturista Sarajevo

Opis poslova:

  • Naručivanje robe od dobavljača na centralna skladišta prema planovima prodaje i ostvarenom prometu,
  • uspostavlja i održava trajne odose sa domaćim i inostranim dobavljačima,
  • redovno izvještavanje nadređenog i dostavljanje bitnih informacija o stanju na tržištu kao i o ispunjenu zadanih planova,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu rukovodilaca.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema ili Visoka stručna sprema ekonomskog smjera,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu(nije uslov),
  • odlično poznavanje rada na računaru,
  • izražene analitičke i organizacijske sposobnosti,
  • sposobnost rada u dinamičnoj okolini i orijentisanost ka rezultatu
  • obavezno posjedovanje vozačke dozvole “B” kategorije.

Svojim saradnicima nudimo:

  • Konkurentnu nadokandu,
  • redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja,
  • mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Mogućnost napredovanja.

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija,
  • dokaz o radnom iskustvu,
  • ljekarsko uvjerenje (naknadno dostavljaju kandidati koji budi odabrani za radno mjesto).

Nevedenu dokumentaciju za posao Voditelj poslovnice – fakturista Sarajevo  slati putem opcije “Prijavite se” sa obaveznom naznakom za koje radno mjesto se prijavljujete.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 29.11.2020

Datum objave: 30.10.2020