Projekt menadžer Laktaši

Ovaj oglas je istekao

CTI BiH raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Raelizacija opštih i projektnih aktivnosti iz područja lične kompetentnosti,
  • upravljanje projektima razvoja i istraživanja:

– sastavljanje projektnih prijedloga (procjena resursa, definisanje ciljeva, kriterijuma kvalifikacije projektnog tima,),

-interno delegiranje određenih projektnih aktivnosti,

-outsourcing,

-koordinacija projektnih aktivnosti,

-kvalifikacija i kompletiranje projektnih izvještaja.

Kvalifikacije:

  • Viša ili viskoka stručna sprema, automatika ili sl. (mehatronika, industrijska elektronika, …),
  • poželjno poznavanje programa CAD.

Opšti uslovi:

  • Obavezno poznavanje engleskog jezika – nivo B1,
  • poželjno poznavanje projektnog menadžmenta,
  • minimum 3 godine radnog iskustva,
  • prosječno trajanje dosadašnjih zaposlenja: 3 ili više godina.

O nama:

Od 2002. godine specijalizirani smo u proizvodnji mehanizama automatskih ruleta, specifičnog i tehnološki sofisticiranog proizvoda. Mehanizam automatskog ruleta središnji je pod-sklop automatskog ruleta, elektromehaničkog uređaja za igre na sreću, koji za razliku od tradicionalnog ne zahtijeva prisustvo zaposlenika, već se ciklus igre i interakcija s igračem odvijaju
automatski. Proizvod plasiramo na globalnom tržištu pod vlastitim brendom „King Roulettes“ a kupci su nam između ostalog većina vodećih svjetskih proizvođača uređaja za igre na sreću kojima smo zbog značaja našeg proizvoda strateški dobavljač.

Potencijali:

CTI posluje u HR i BiH, te uz vlasitti razvoj raspolažemo s proizvodnim tehnologijama:

  • kompletnog postupka proizvodnje proizvoda od drva,
  • strojne obrade metala,
  • površinske zaštite,
  • montaže kontrolno-upravljačkih sklopova,
  • montaže finalnog proizvoda.

Ukupno trenutno zapošljavamo 30 ljudi.

Vrijednosti CTI-a:

  • Proaktivnost,
  • Osobni rast

Prijave sa biografijom za poziciju Projekt menadžer Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Ako ispunjavate tražene uslove, u roku od 3 radna dana po isteku konkursa javićemo Vam se, s pozivom na prvi intervju i testiranje, koji će se održati na adresi Ruđera Boškovića 23, Laktaši. U slučaju prolaska u drugi krug, prije potencijalnog zasnivanja radnog odnosa, slijedi još intervju s direktorom.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 29.11.2018

Datum objave: 14.11.2018