Vodoinstalater Bratislava, Slovačka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, građevinsko preduzeće iz Slovačke Republike, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Obavlja pripremne radove na objektu za izvođenje vodovodnih instalacija (obilježavanje puteva za postavljanje cijevi, izvedba uređaja izvan zgrade do glavnog voda, uređaja u zgradi, te svih vodovodnih i odvodnih instalacija na objektu u prostorijama različitih namjena – kuhinja, kupaonica, WC itd.),

  • poslove montaže i priključivanja sistema za pripremu tople vode, solarnih sistema, dezinfekcije mreže i spajanja cjevovoda za odvod otpadne vode,

  • utvrđuje vrstu i količinu potrebnog materijala za postavljanje instalacije, reže i savija cijevi, izrađuje navoje, te postavlja nosače, cijevi i spojnice,
  • dovršenu instalaciju priključuje na dovod vode, provjerava brtvljenje na spojevima i priključcima, te otklanja eventualne nedostatke.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo na istim poslovima,
  • poznavanje nacrta instalacija,
  • motivisanost za rad i boravak u Bratislavi,
  • posjedovanje pasoša Evropske unije.

Preduzeće nudi:

  • za obične vodoinstalatere satnica 7,5 EURA neto po satu,
  • za inženjera koji zna da tumači tehničku dokumentaciju i koji može da vodi 3×3 ljudi, satnica i 10 EURA po satu neto,
  • obezbijeđen smještaj u Bratislavi,
  • obuka za kohelt sisteme obezbijeđena u preduzeću u Brartislavi,
  • refundacija troškova puta do Bratislave.

Prijave sa biografijom za posao  Vodoinstalater Bratislava, Slovačka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite biografiju putem Vibera  na broj: +387 65 200 444

Broj izvrsilaca: 4

Datum isteka: 31.03.2019

Datum objave: 04.02.2019