Vozač/dostavljač Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao

Didaco Commerce d.o.o. jedna je od vodećih distributerskih kompanija u oblasti kozmetike, koja zastupa proizvode poznatih svjetskih brendova snabdjevajući trgovačke lance, parfimerije, frizerske salone, apoteke.. Iza nas stoji 18 godina uspješnog poslovanja, prisutni smo na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine i trenutno zapošljavamo preko 150 radnika različitih profila. Kompanija sa dušom koja donosi osmijeh - "Sretan je biti lako uz DIDACO" raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Opis posla:

  • Obavlja zaprimanje, utovar, prevoz  isporuku roba u skladu sa planovima kompanije na teritoriji BiH,
  • vodi brigu o kvantitetu i kvalitetu proizvoda pri utovaru i isporuci robe,
  • odgovara za blagovremenu, potpunu i ispravnu isporuku roba kupcu,
  • osiguranje propisane dokumentacije pri utovaru i istovaru robe,
  • odgovornost za tehničku ispravnost vozila i tekuće održavanje,
  • briga o imidžu kompanije u kontaktu s klijentima.

Očekujemo:

  • SSS, zanimanje vozač,
  • odgovoran i profesionalan pristup poslu,
  • vozačka dozvola “B” ili “C” kategorije,
  • radno iskustvo na dostavi robe minimalno 1 godina,
  • državni ispit nije uslov ali daje prednost kandidatima koji imaju položen državni ispit,
  • dobre organizacijske i komunikacijske vještine,
  • sposobnost samostalnog rješavanja problema.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost da ostvarite odgovarajuća primanja,
  • rad u stručnom i dinamičnom okruženju,
  • mogućnost napredovanja, sticanje novih vještina i znanja.

Ako ste zainteresovani da stičete nova iskustva u našem uspješnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, molimo Vas da svoju prijavu s kratkom biografijom, potvrdu o radnom iskustvu (ako je moguće i mišljenje prethodnog poslodavca) zajedno sa fotografijom pošaljete putem opcije “Prijavite se”, lično ili putem pošte na adresu Kompanije, DIDACO COMMERCE D.O.O. Cara Dušana bb, Trn Laktaši

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 12.01.2019

Datum objave: 04.01.2019