fbpx

Vozač motornog vozila – dostavljač Laktaši

Kompanija Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza članica je međunarodne grupacije Perutnina Ptuj, najvećeg proizvođača mesa i prerađevina od mesa peradi u EU. Perutnina Ptuj je grupacija koja zapošljava više od 3.700 zaposlenih I radi sa 500 kooperanata, čije proizvode svakodnevno konzumira više od 2 miliona potrošača. Proizvodnja prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna djelatnost. Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

Vozač motornog vozila - dostavljač Laktaši

Opis poslova i odgovornosti:

  • Upravlja motornim vozilom,
  • odgovara za sigurnost pošiljke i drugog tereta u vozilu od momenta prijema do momenta predaje,
  • dostavlja robu kupcima u skladu sa dogovorenim rutama i planiranim vremenom isporuke,
  • vodi brigu o parkiranju i obezbjeđenju vozila,
  • vrši zaduženje i razduženje po povratku sa dostave.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • KV vozač motornih vozila,
  • položen državni ispit za vozača,
  • dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola C kategorije,
  • poželjno posjedovanje kartice za digitalni tahograf.

Prijave na konkurs za posao Vozač motornog vozila – dostavljač Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.08.2021

Datum objave: 02.07.2021