Vozač u međunarodnom transportu Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Prevoz robe šleperima po cijeloj Evropi.

Potrebni uslovi:

  • Vozačka dozvola C i E kategorije,
  • posjedovanje KOD 95,
  • posjedovanje memorijske kartice za digitalni tahograf,
  • 5 godina iskustva na poslovima vozača u međunarodnom transportu (poželjno dostaviti dokaz od prethodnog posodavca),
  • poželjno poznavanje jednog stranog jezika,
  • poznavanje dokumentacije međunarodnog drumskog prevoza roba.

Preduzeće nudi:

  • Plata minimano 1700 Eura bruto (cca 1400 Eura neto),
  • mjesto rada Karlovy Vary,
  • obezbjeđen smještaj koji vozač ne plaća u Karlovim Varima,
  • jednočlana posada – dakle kandidat vozi sam,
  • dispečerska podrška, navigacija,
  • preduzeće dostavlja dokumentaciju potrebnu za odlazak u Ambasadu i podnošenje zahtjeva za dobijanje vize,
  • troškove u vezi sa dobijanjem vize plaća kandidat sam,
  • put u Češku plaća kandidat sam,
  • radničku kartu (prijava boravka tj. dobijanje lične karte u Češkoj) u iznosu od 110 Eura plaća radnik sam u policiji u Češkoj prvog dana dolaska,
  • troškove pribavljanja Češke vozačke dozvole plaća poslodavac –  (potencijalni dodatni časovi u auto-školi, ljekarski pregledi, psihijatrijski pregledi i sl.),
  • putničko-zdravstveno osiguranje u toku puta i do dana potisivanja ugovora plaća radnik sam.

Prijave sa biografijom za posao Vozača u međunarodnom transportu Češka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: prilikom prijavljivanja na konkurs obavezno dostaviti skeniranu vozačku dozvolu, digitalnu karticu za tahograf i KOD 95.

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 30.10.2018

Datum objave: 05.10.2018