fbpx

Zavarivači Belgija

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu građevinsku kompaniju, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Osnovni zavarivački poslovi CO2 metodom na kontejnerima u luci.

Uslovi:

  • Iskustvo na zavarivačkim poslovima,
  • motivacija za ovu vrstu posla,
  • samostalnost u radu.

Poslodavac nudi:

  • Plaćeni troškovi prevoza, smještaja i opreme,
  • plaćeni troškovi radne dozvole i ljekarskog pregleda,
  • platu obračunatu po satu 11,5€ neto.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Zavarivači Belgija slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 15

Datum isteka: 15.09.2021

Datum objave: 18.08.2021