fbpx

Žena za čišćenje i održavanje kuće sa dvorištem Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, fizičko lice, traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Potrebna je osoba za čišćenje i održavanje kuće sa dvorištem,
  • radi se o većoj površini.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno je znanje u kuhinji,
  • iskustvo u bašti, u održavanju biljaka i plastenika, cvijeća itd.

Klijent nudi:

  • Radno vrijeme svaki radni dan od 8 do 16 časova, subotom od 08 do 14 časova,
  • dugoročni angažman,
  • lokacija je Nova Varoš.

Biografije za posao Žena za čišćenje i održavanje kuće sa dvorištem Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera 065 200 444

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 07.06.2020

Datum objave: 25.05.2020