fbpx

Žena za čuvanje djeteta Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Izvođenje djeteta u šetnju i igru -djevojčica od 2.5 godine,
  • po potrebi pripremanje obroka za dijete po unaprijed dogovorenom meniju,
  • ohrabrivanje djeteta da se samo hrani, oblači, sklanja za sobom i pomoć pri istom,
  • edukacija i rad sa djetetom shodno njegovom uzrastu,
  • stavljanje djeteta na spavanje,
  • za radno mjesto je potrebna osoba koja ce profesionalno voditi brigu isključivo o djetetu a ne domaćinstvu.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema – ( dipl. pedagog, dipl. psiholog, dipl. vaspitač ) poželjno, nije uslov,
  • nepušač,
  • strpljiva osoba,
  • osoba koja gaji porodične vrijednosti i praktikuje zdrav način života.

Klijent nudi:

  • Okvirno radno vrijeme od 09 do 17 časova,
  • dobre finansijske uslove,
  • lokacija posla: centar, Banja Luka.

Detaljne biografije sa preporukama za posao Žena za čuvanje djeteta Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili dostaviti na Viber 065/200-444

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.10.2019

Datum objave: 18.10.2019