Žena za pomoć u kući i čuvanje djeteta Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Održavanje higijene domaćinstva,
  • priprema ručka, peglanje, osnovni kućni poslovi,
  • briga o djetetu ( manje od 1 godinu starosti).

Potrebni uslovi:

  • Ozbiljna i odgovorna osoba zrelijih godina,
  • spremnost na putovanja s porodicom po potrebi,
  • iskustvo na istim poslovima, po mogućnosti dostaviti preporuke.

Porodica nudi:

  • Radno vrijeme od 08:00 do 16:00 časova,
  • svaka druga subota radna,
  • plata cca 500 KM neto,
  • posao u Novoj Varoši,  Banja Luka.

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Žena za pomoć u kući i čuvanje djeteta Banja Luka, slati putem opcije “Prijavite se” ili biografiju dostaviti na Viber 065/200-444

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.01.2019

Datum objave: 10.01.2019