fbpx

Agent za prodaju nekretnina Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja nekretnina (poslovni i stambeni prostori, zemljišta za gradnju) na području Banjalučke regije.

Uslovi:

  • Licenca, položen stručni ispit za agenta u posredovanju pri prodaji nekretnina,
  • pedantna osoba, motivisana za posao,
  • osnovno poznavanje rada na računaru (Office paket),
  • vozačka dozvola B kategorije.

Poslodavac nudi:

  • Fiksnu platu plus procenat od realizacije,
  • posao na neodređeno vrijeme,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08 do 16 časova.

Prijave za posao Agent za prodaju nekretnina Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 30.11.2022

Datum objave: 17.11.2022

Lokacija: Banja Luka