fbpx

Asistent direktora (m/ž) Belgija

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Vođenje kancelarijskih administrativnih poslova,
  • dočekivanje stranki,
  • nabavka kancelarijskog materijala, opreme i namirnica,
  • organizacija i kupovina karata za putovanja direktora i zaposlenih,
  • rezervacija hotela za službena putovanja,
  • briga o direktorovim deklaracijama i računima, u saradnji sa računovodstvenim timom,
  • izrada jednostavnih putnih naloga i povremeni odlazak u banku.

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje engleskog jezika (minimum C1) u govoru i pismu,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Poslodavac nudi:

  • Početnu neto plata 1000,00 EUR,
  • obezbjeđen smještaj (jednosoban stan ili studio apartman),
  • službeno vozilo i karticu za gorivo,
  • radno vrijeme 08-16h,
  • 4 radna dana u kancelariji u Belgiji i 1 radni dan u kancelariji u Holandiji,
  • plaćenu radnu dozvolu, prevoz i ljekarsko uvjerenje.

Prijave na konkurs Asistent direktora Belgija slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 31.12.2022

    Datum objave: 22.11.2022

    Lokacija: Belgija