fbpx

Asistent građevinskog inženjera Prijedor

Ovaj oglas je istekao

Kompanija ''China State Construction Engineering Corporation Limited" Podružnica Sarajevo raspisuje konkurs za sljedeće pozicije:

Opis posla:

  • Nadzor gradilišta,
  • priprema građevinske dokumentacije,
  • kontrola kvaliteta i sigurnosti projekta,
  • održavanje sastanaka i komunikacija sa inženjerom konsultantom, laboratorijom, podizvođačima, dobavljačima itd.,
  • svi drugi dodatni zadaci koje dodijeli šef odjela i firme.

Uslovi:

  • Građevinski inženjer,
  • iskustvo na projektima izgradnje puteva ili drugim infrastrukturnim projektima, uključujući ali ne ograničavajući se na rad na gradilištu, geodetski radovi, rad u laboratoriji, rad na zaštiti i sigurnosti, projektovanje, itd.,
  • poželjno poznavanje osnova engleskog jezika.

Nudimo:

  • Za kandidate koji posjeduju građevinsko obrazovanje, ali ne posjeduju iskustvo u struci, neto plata iznosi 1200-1500 KM/mjesečno, ostale standardne beneficije prema Zakonu o radu, kao i tromjesečni period obuke za poboljšanje vaših profesionalnih vještina i certifikat o završenoj obuci koju izdaje CSCEC ( Podružnica Sarajevo).
  • ukoliko kandidat posjeduje 2-3 godine radnog iskustva, ali ne posjeduje licence, neto plata iznosi 1500-2000 KM/mjesec, te ostale standardne beneficije prema Zakonu o radu,
  • za kandidate koji se pokažu kao izvrsni, postoji mogućnost dogovora o plati i uslovima.

Napomena: Kandidati moraju zadovoljiti barem jedan od gore navedenih uslova.

Prijave i CV za posao Asistent građevinskog inženjera na engleskom jeziku dostaviti putem opcije “Prijavite se za posao”

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 27.11.2022

Datum objave: 28.10.2022

Lokacija: Srednja Lamovita, Prijedor