fbpx

Domar i vozač kombija Slovenija

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, tradicionalnu porodičnu kompaniju za proizvodnju alata (okolina Maribora), traži izvršioce za radno mjesto

Opis posla:

  • Vožnja kombija i kombija sa prikolicom,
  • vožnja viljuškara,
  • obavljanje domarskih poslova u firmi.

Potrebni uslovi:

  • Vozačka dozvola B, E kategorije,
  • poznavanje osnovnih domarskih poslova (zamjena sijalica, osnovno farbanje, osnovna zidarska znanja, itd.)
  • kumunikativna osoba,
  • minimalno razumjevanje slovenskog jezika,
  • spremnost za (do)obrazovanje,
  • spremnost za prekovremen rad.

Preduzeće nudi:

  • Neto platu u visini 800 Eur-a za 176 sati rada mjesečno,
  • 0,5% dodatak za svaku punu godinu rada,
  • naknadu za topli obrok u visini 6 Eur-a dnevno,
  • naknadu za prevoz na posao u visini 0,12 Eur/km,
  • regres za godišnji odmor u visini cca 1.000 Eur-a,
  • obezbjeđen stan koji je prvu godinu besplatan,
  • ako postoji obostrani interes, moguć je dogovor i u vezi zaposlenja partnera,
  • prva radna dozvola na godinu dana.

Prijave na oglas Domar i vozač kombijaSlovenija slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 06.07.2022

Datum objave: 13.05.2022

Lokacija: Slovenija