fbpx

Električar – Pomoćni električar Varaždin, Hrvatska

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta sa sjedištem u Hrvatskoj, a koji posluje na području Hrvatske i drugim zemljama EU, traži izvršioce za radno mjesto:

Električar - Pomoćni električar Varaždin, Hrvatska

Opis posla:

  • Industrijske instalacije,
  • kućne i građevninske instalacije,
  • automatizacije i data instalacije.

 Uslovi:

  • Minimalno III stepen obrazovanja elektro smjera,
  • za električara očekuje se samostalnost u radu, u za pomoćnog električara, minimalno  godina iskustva u istom i/ili sličnom području rada,
  • pouzdanost, tačnost, timski rad,
  • vozačka dozvola B kategorije (poželjno, nije uslov).

Nudimo Vam:

  • početnih 7 eura/h za električara, 5 eura/h za pomoćnog električara,
  • povećanje satnice nakon probnog rada u zavisnosti od znanja i vještina,
  • obezbjeđen smještaj,
  • stalni radni odnos, poslovi su u okruženju Varaždina, odnosno Zagreba,
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju.
  • rad u ugodnoj atmosferi,
  • službeni automobil,
  • fleksibilno radno vrijeme, moguć je dogovor za rad od ponedeljka do četvrtka ili od ponedeljka do petka, 15.00 časova.

Prijave za posao Električar / Pomoćni električar Varaždin, Hrvatska možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem Vibera  065/200-444.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 3

    Datum isteka: 31.08.2022

    Datum objave: 02.08.2022

    Lokacija: Varaždin, Hrvatska