fbpx

Glavni kuvar Banja Luka

konkurs za posao, konkurs za klijenta

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta koji želi ostati anoniman, objavljuje oglas za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Priprema hranu i nadgleda poslove koji se tiču pripreme hrane,
  • bira namirnice i kontroliše njihovu ispravnost,
  • određuje tehnologiju pripreme hrane i način pripremanja (kuvanje, pečenje, prženje i dr.),
  • određuje način posluživanja, dekorisanja i aranžiranja svih jela,
  • vodi računa da hrana bude pripremljena ukusno i uz optimalnu potrošnju namirnica,
  • zajedno s glavnim konobarom piše i sastavlja jelovnik,
  • vodi računa o ličnoj higijeni i higijeni jela koje sam pravi i distribuira,
  • uredno održava sredstva sa kojima radi,
  • vodi računa da se u prostoru kuhinje i postupku pripremanja hrane poštuju svi sanitarno higijenski propisi, te da je pripremljena hrana u trenutku konzumacije potpuno zdrava i optimalne temperature,
  • organizuje, kontroliše i koordinira radom kuvara i pomoćnih kuvara,
  • stara se o uslovima rada kuvara i pomoćnih kuvara,
  • obavlja sve druge poslove po nalogu direktora.

Uslovi za obavljanje posla:

  • Kvalifikovani radnik ili srednja stručna sprema ugostiteljskog smjera (kuvar),
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od 12 mjeseci,
  • fleksibilnost u radu,
  • sistematičnost i odgovornost,
  • sklonost timskom radu,
  • poželjno poznavanje jednog stranog jezika i rada na računaru.

Prijave za posao Glavni kuvar Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Više informacija možete dobiti putem broja telefona: 051/221-817.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 03.02.2023

    Datum objave: 04.01.2023

    Lokacija: Banja Luka