fbpx

Građevinski tehničar (m/ž) Banja Luka, Sarajevo

koto, konkurs za posao, poslovi, posao banja luka

Privredno društvo za izgradnju, obnavljanje i rekonstrukciju građevinskih objekata KOTO D.O.O BANJA LUKA traži:

Uslovi:

  • Obrazovanje: minimum SSS,
  • izražene organizacione sposobnosti, sposobnost samostalnog rada, rada u timu i rada pod pritiskom,
  • sposobnost izvršavanja radnih zadataka u kratkim rokovima,
  • poznavanje programa: Auto Cad, MS Office,
  • poznavanje engleskog jezika je poželjno,
  • poznavanje važećih zakona i pravilnika,
  • zdravstveno sposoban za rad na visini,
  • vozačka dozvola B Kategorije.

Opis posla:

  • Asistencija šefu gradilišta i koordinacija i praćenje rada zaposlenih na gradilištu,
  • interna komunikacija na gradilištu sa Naručiocem i nadzornim organom,
  • sprovođenje definisanih aktivnosti po nalogu šefa gradilišta,
  • izvođenje radova na objektima visokogradnje,
  • priprema internih Izveštaja o dinamici projekta i praćenje realizacije ugovora,
  • koordinacija aktivnosti na gradilištu u dogovoru sa licem za bezbjednost,
  • organizuje i izvodi radove u skladu sa dokumentacijom sistema menadžmenta kvalitetom i pravilima struke,
  • analitičnost i sposobnost rješavanja problema,
  • kontrola tehnologije izgradnje i kontrola planiranih troškova.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju,
  • redovnu zaradu,
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • mogućnost implementacije svih dobrih ideja,
  • radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, nakon probnog perioda od 3 mjeseca prelazi se na neodređeno vrijeme.

Prijave za posao Građevinski tehničar (m/ž) Banja Luka, Sarajevo možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili na e-mail adrese jovica.blagojevic@koto.rs i sara.dursun@koto.rs

U naslovu mail-a navesti puno ime i prezime i poziciju za koju se konkuriše.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 17.08.2022

    Datum objave: 02.08.2022

    Lokacija: Banja Luka