fbpx

Intermediate Developer BiH

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, njemačku softversku kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Razvoj i implementacija poslovnih rješenja,
  • rad u timu kod dugogodišnjeg klijenta, frontend (Typescript) i backend razvoj.

Uslovi:

  • Minimalno 2 do 3 godine iskustva u razvoju softvera,
  • JavaScript, TypeScript,
  • HTML5, CSS, SaSS/SCSS,
  • Iskustvo u jednom od glavnih okvira Angular, React, Vue NodeJS
  • Unit Testing, Test Driven Development,
  • iskustvo ili interesovanje za pozadinske tehnologije, posebno u Java-i,
  • Git,
  • dobro poznavanje njemačkog jezika,
  • sposobnost samostalnog rada,
  • timski duh,
  • svijest o kvalitetu i odgovornost,
  • interes za nove tehnologije.

Poslodavac nudi:

  • Izazovan posao u njemačkoj IT kompaniji,
  • odlične finansijske uslove,
  • optimalnu ravnotežu između posla i privatnog života,
  • 100% rad na daljinu, fleksibilno radno vrijeme,
  • kontinuirani i individualni pristup razvoju vještina.

Prijave za posao Intermediate Developer BiH slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 31.07.2022

    Datum objave: 13.06.2022

    Lokacija: BiH