Izvođač radova u oblasti građevinarstva (m/ž) Banja Luka, Sarajevo

koto, konkurs za posao, poslovi, posao banja luka

Privredno društvo za izgradnju, obnavljanje i rekonstrukciju građevinskih objekata KOTO D.O.O BANJA LUKA traži diplomiranog inženjera arhitekture ili građevinarstva za radno mjesto:

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema/VII stepen diplomirani inženjer arhitekture ili građevinarstva,
  • poznavanje rada na računaru: Windows, MS Office, AutoCad,
  • poznavanje engleskog jezika – govornog i pisanog,
  • izražene organizacione vještine, sposobnost samostalnog rada i rada u timu,
  • poznavanje važećih zakona i pravilnika,
  • iskustvo u struci je poželjno, nije obavezno,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Učestvovanje u pripremi građevinskih situacija izvršenih radova,
  • samostalno rukovođenje gradilištem,
  • izrada dnevnih izvještaja sa aktivnih gradilišta,
  • aktivno vođenje fotodokumentacije sa gradilišta na dnevnom nivou,
  • organizacija i praćenje rada zaposlenih na gradilištu,
  • komunikacija sa naručiocem i nadzornim organom, sprovođenje njihovih naloga i uputstava,
  • definisanje tehnologije izgradnje,
  • definisanje planiranih troškova,
  • izvođenje radova (novi objekti, rekonstrukcija i sanacija) svih objekata visokogradnje.

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju,
  • redovnu zaradu,
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • mogućnost implementacije svih dobrih ideja,
  • radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, nakon probnog perioda od 3 mjeseca prelazi se na neodređeno vrijeme.

Prijave za posao Izvođač radova u oblasti građevinarstva (m/ž) Banja Luka, Sarajevo možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili na e-mail adrese jovica.blagojevic@koto.rs i sara.dursun@koto.rs

U naslovu mail-a navesti puno ime i prezime i poziciju za koju se konkuriše.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 17.08.2022

    Datum objave: 02.08.2022

    Lokacija: Banja Luka