fbpx

Knjigovođa Banja Luka

Meridianbet zapošljava na poziciji:

Opis posla:

  • Evidentiranje poslovnih promjena,
  • vođenje blagajni,
  • kontrola i obrada dokumenata,
  • unos podataka u informacioni sistem.

Uslovi:

  • VSS,
  • prednost poznavanje rada na MS Dynamics Navision-u,
  • radno iskustvo minimalno dvije godine,
  • komunikativna, lojalna, ljubazna i timski orijentisana osoba.

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom kolektivu,
  • dinamično radno okruženje,
  • mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja,
  • redovnu, sigurnu i stimulativnu zaradu,
  • odlične uslove rada i šansu za brzo napredovanje u internacionalnom okruženju.

Kandidati mogu poslati prijave za posao Knjigovođa Banja Luka putem opcije “Prijavite se na posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 18.02.2023

    Datum objave: 19.01.2023

    Lokacija: Banja Luka