fbpx

Knjigovođa bez licence Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

KNEŽEVIĆ Co. d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za radna mjesta:

Opis posla:

  • Finansijsko i materijalno knjigovodstvo,
  • prijem i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije,
  • kontrola ispravnosti primljene dokumentacije,
  • mjesečni, kvartalni i godišnji izvještaji i bilansi,
  • usaglašavanje stanja kupaca i dobavljača,
  • prijava i odjava radnika,
  • obračun plata, bolovanja i godišnji odmori,
  • PDV, priprema i mjesečno slanje,
  • praćenje propisa i izmjena Zakona te primjena istih u svakodnevnom radu,
  • godišnji, završni računi preduzeća i poreske prijave,
  • formiranje, upravljanje i vodjenje računovodstvenog sektora preduzeća,
  • računovodstveni poslovi zakonski obavezni i podrazumjevani, a nastali kao rezultat poslovnih promjena preduzeća.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VS/VSS – ekonomskog smijera,
  • poznavanje poslovne korespodencije,
  • poznavanje rada na računaru i knjigovodstvenih programa, MS Office,
  • radno iskustvo na knjigovodstvenim poslovima u privredi,
  • proizvodnja,
  • posjedovanje organizacionih sposobnosti,
  • samostalnost u radu i sposobnost prilagodjavanja timu,
  • sposobnost, odgovornost, tačnost i pouzdanost.

Mi nudimo:

  • Radni odnos na odredjeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • stimulativna plata i bonusi,
  • obavezno napredovanje, stalno usavršavanje i edukacija,
  • fleksibilno radno vijeme,
  • prevoz,
  • topli obrok.

Sve prijave za posao Knjigovođa Banja Luka dostaviti putem opcije “Prijavite se za posao” ili se javiti na telefon 065 732 827.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 05.07.2022

Datum objave: 06.06.2022

Lokacija: Banja Luka