fbpx

Knjigovođa Prijedor

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Kontrola ispravnosti prispjele dokumentacije,
  • vođenje knjige prometa,
  • knjige prihoda i rashoda,
  • stalne imovine,
  • obaveze i potraživanja,
  • robno i finansijsko knjigovodstvo,
  • KIF i KUF,
  • sastavljanje PDV prijava,
  • popunjavanje naloge za plaćanje,
  • prijave i odjave radnika,
  • ostale poreske prijave,
  • obračunavanje i knjiženje plata zaposlenih i ostalih ličnih primanja,
  • usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima,
  • priprema statističkih izvještaja, učešće u izradi polugodišnjih i godišnjih izvještaja.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima,
  • VSS/VŠS/SSS,
  • licenca knjigovođe-računovođe poželjno (nije obavezno),
  • spremnost na učenje i saradnju u timu.

Šta se sve nudi kandidatu:

  • Stimulativna primanja u zavisnosti od dosadašnjeg radnog iskustva i trenutnih kompetencija,
  • stimulacije kvartalne, godišnje, kao i za svaki dodatno odrađen posao,
  • plaćen prevoz i topli obrok,
  • radno vrijeme od 8 do 16h u periodu od ponedeljka do petka,
  • redovan godišnji odmor u skladu sa zakonskim pravima,
  • slobodne dane za sve vjerske i državne praznike,
  • interne i eksterne edukacije u domenu računovodstva i poreskih propisa,
  • ukoliko osoba ima licencu knjigovođe ili računovođe svi troškovi u vezi sa obaveznim seminarima, edukacijama i drugim troškovima povezanim sa održavanjem licenci su plaćeni,
  • mobilni telefon sa brojem koji je u VPN mreži,
  • djeci zaposlenih koja su osnovci obezbjeđeni novogodišnji paketići i sav školski materijal (sveske, torbe i ostali školski pribor osim udžbenika),
  • osmomartovski pokloni za radnice ženskog pola.

Prijava sa posao Knjigovođa Prijedor možete poslati putem opcije “Prijavite se za posao”  ili putem Vibera 065 200 444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 06.02.2023

    Datum objave: 23.01.2023

    Lokacija: Prijedor