fbpx

Knjigovođa sa licencom Banja Luka

KNEŽEVIĆ Co. d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za radna mjesta:

Opis posla:

  • Finansijsko i materijalno knjigovodstvo,
  • prijem i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije,
  • kontrola ispravnosti primljene dokumentacije,
  • mjesečni, kvartalni i godišnji izvještaji i bilansi,
  • usaglašavanje stanja kupaca i dobavljača,
  • prijava i odjava radnika,
  • obračun plata, bolovanja i godišnji odmori,
  • PDV, priprema i mjesečno slanje,
  • praćenje propisa i izmjena Zakona te primjena istih u svakodnevnom radu,
  • godišnji, završni računi preduzeća i poreske prijave,
  • formiranje, upravljanje i vodjenje računovodstvenog sektora preduzeća,
  • računovodstveni poslovi zakonski obavezni i podrazumjevani, a nastali kao rezultat poslovnih promjena preduzeća.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VS/VSS – ekonomskog smijera,
  • posjedovanje sertifikata licenciranog knjigovodje,
  • poznavanje poslovne korespodencije,
  • poznavanje rada na računaru i knjigovodstvenih programa, MS Office,
  • radno iskustvo na knjigovodstvenim poslovima u privredi,
  • proizvodnja,
  • posjedovanje organizacionih sposobnosti,
  • samostalnost u radu i sposobnost prilagodjavanja timu,
  • sposobnost, odgovornost, tačnost i pouzdanost.

Mi nudimo:

  • Radni odnos na odredjeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • stimulativna plata i bonusi,
  • obavezno napredovanje, stalno usavršavanje i edukacija,
  • fleksibilno radno vijeme,
  • prevoz,
  • topli obrok,
  • servisiranje sertifikata (časopis, seminari).

Sve prijave za posao Knjigovođa Banja Luka dostaviti putem opcije “Prijavite se za posao” ili se javiti na telefon 065 732 827.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 05.07.2022

    Datum objave: 06.06.2022

    Lokacija: Banja Luka