fbpx

Komercijalista Banja Luka

Voćar doo preduzeće za proizvodnju i preradu hrane je osnovano 1989 godine u Brčkom

VOĆAR d.o.o. Brčko je preduzeće za proizvodnju I distribuciju prehrambenih proizvoda na području BiH. Preduzeće je sa proizvodnjom locirano na teritoriji općine Brčko Distrikt. Osnovni prehrambeni proizvodi su svrstani u kategorie snack proizvoda(flipsi,čipsi,kikiriki, i drugi razni proizvodi iz programa grickalica) suho voće, keksi, začini, sokovi i ostalo. Proizvodni asortiman čini oko 120 gotovih proizvoda. Pozivamo kandidate komercijaliste koji svoju budućnost vide u BiH da se jave na oglas. Radi poboljšane prodaje svojih gotovih proizvoda obavljujemo oglas:

Opis posla:

  • Ispunjavanje standarda postavljenih od strane poslodavaca u oblasti unapređenje prodaje,
  • realizacija postavljenog plana i prodaje i adekvatno nagrađivanje komercijaliste, kontrola i realizacija naplate,
  • svakodnevni obilazak trgovina po planogramu, prikupljanje i elektronsko upućivanje narudžbi u centralno skladišter, ulistavanje proizvoda,
  • svakodnevna kontrola izložbenih polica, izlaganje proizvoda, prezentacija proizvoda potrošačima po potrebi, analiza narudžbi, praćenje realizacije narudžbe kupca u prijemnom skladištu, cijena,
  • praćenje pozicioniranja proizvoda, rokova trajanja, predlaganje akcijske prodaje proizvoda, fizička zamjena proizvoda,
  • evidencija i kontrola zastupljenost ulistanog asortimana proizvoda,
  • izrada sedmičnog izvještaja o svojim aktivnistoma i savjesno i odgovorno upravljanje i korištenje imovine poslodavaca.

Uslovi:

  • SSS ili VŠS,
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima komercijalista – unapređivač prodaje prehrambenih proizvoda,
  • sklonost timskom radu uz proaktivnu vlastitu inicijativu,
  • spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje,
  • napredno poznavanje rada na računaru,
  • vozački ispit B ili C kategorije.

Zainteresovani kandidati svoj CV (predhodni poslodavci, radno iskustvo, trenutni radni status kandidata) za posao Komercijalista Banja Luka mogu dostavi putem opcije „Prijavite se za posao“.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 12.07.2022

    Datum objave: 13.06.2022

    Lokacija: Banja Luka