fbpx

Komercijalista na terenu Laktaši

hidraulika flex, konkurs za posao

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sledećih radnih mjesta:

Opis radnog mjesta:

  • Realizacija prodaje (od početne faze do momenta isporuke robe kucima),
  • posjeta potencijalnih i postojećih kupaca,
  • prikupljanje i obrada narudžbi kupaca,
  • održavanje kontakta i obezbjeđivanje podrške klijentima – pružanje informacija o kvalitetu proizvoda, raspoloživosti, mogućem vremenu isporuke i sl.
  • rješavanje problema, reklamacija i prigovora kupca,
  • priprema izveštaja o prodaji,
  • proučavanje literature o proizvodima,
  • analiza tržišta, cijena i tržišnih kretanja na domaćem i svjetskom tržištu u cilju poboljšanja postojećih komercijalnih uslova,
  • učešće u planiranju nabavki,
  • predlaganje inovativnih rješenja u cilju održavanja i povećanja zadovoljstva kupaca.

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer mašinstva ili mašinski tehničar,
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje osnova engleskog jezika,
  • poznavanje osnova rada na računaru,
  • kreativnost, inovativnost, snalažljivost i odgovornost prema poslu,
  • motivisanost i spremnost na stalno učenje i usavršavanje,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Višeprosječna primanja,
  • dodatne stimulacije.

Prijave za posao Komercijalista na terenu Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši, ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 10.10.2022

    Datum objave: 20.09.2022

    Lokacija: Laktaši