fbpx

Komercijalni savjetnik Bijeljina

logo, kemoimpex

Zbog povećanog obima posla, preduzeće „KEMOIMPEX GROUP BH “ d.o.o. iz Banja Luke, raspisuje konkurs za sledeće radno mijesto:

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • sklonost prema timskom radu,
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti,
  • snalažljivost, fleksibilnost, ljubaznost, odgovornost i korektnost u obavljanju zadataka,
  • želja za učenjem i poslovnim usavršavanjem.

Opis posla:

  • Uspostavljanje saradnje sa novim kupcima u regionu (Bijeljina – Dobojsko Bijeljinska regija)
  • obilazak postojećih kupaca,
  • ugovaranje i prodaja robe,
  • kreiranje narudžbe i pravoremeno prosljeđivanje iste nadležnoj osobi unutar firme,
  • odgovornost za realizaciju prodajnih planova, kao i naplatu prodane robe,
  • briga o izloženosti proizvoda i stanja lagera kod kupaca,
  • konstantno praćenje promijena i zahtijeva na tržištu,
  • izrada sedmičnih izvještaja nadređenim licima,
  • pružanje stručnih savjeta o karakteristikama proizvoda,
  • praćenje aktivnosti i cijena konkurencije.

Ukoliko posjedujete sve što nam je potrebno za posao Komercijalni savjetnik Bijeljina pošaljite svoj CV zajedno sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjavanje navedenih uslova putem opcije “Prijavite se za posao” ili poštom na adresu: KEMOIMPEX GROUP BH d.o.o. Prote Nikole Kostića bb, 78 000 Banja Luka.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 01.09.2022

    Datum objave: 02.08.2022

    Lokacija: Bijeljina