fbpx

Saradnik u kontroli kvaliteta Aleksandrovac, Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Kontrola kvaliteta dijela procesa proizvodnje,
  • saradnja sa članovima tima za kvalitet.

Uslovi:

  • SSS, mašinskog, elektro, tehničkog usmjerenja ili gimnazija, nije uslov.
  • poznavanje njemačkog jezika (min. B1) i/ili engleskog jezika,
  • napredno poznavanje rada na računaru, posebno Word i Excel.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07 do 15 časova, neradna subota i nedjelja,
  • plaćen prevoz i obezbijeđen topli obrok u preduzeću, mogućnost stalnog zaposlenja,
  • početna plata prvi mjesec 800 KM,  drugi mjesec 850 KM, treći mjesec 900 KM,
  • bonus poslije šestog mjeseca rada u iznosu do 200 KM.

Prijave za posao Saradnik u kontroli kvaliteta Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065/200-444.

Napomena: Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 02.10.2022

    Datum objave: 23.09.2022

    Lokacija: Aleksandrovac, Laktaši