fbpx

Kranista Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
lukić invest, konkurs za posao

Lukić invest raspisuje konkurs za prijem u radni odnos

Opis posla:

  • Kranista, rad na zemlji.

Uslovi:

  • Rad na zemlji, upravljanje kranom 25-40m visine,
  • osnovna škola, III i IV stepen stručne spreme,
  • odgovoran, predan i timski orjentisan kandidat,
  • osoba koja se snalazi u dinamičnom okruženju.

Poslodavac obezbjeđuje:

  • Ugovor o radu,
  • prijavu radnog odnosa,
  • bezbijednost na radu,
  • rad sa ljudima u građevinskom okruženju,
  • pozitivnu atmosferu firme,
  • vrijedan i kreativan tim.

Kandidati koji su zaintereovani i ispunjavaju uslove za posao Kranista Banja Luka prijavu mogu poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 27.11.2022

Datum objave: 28.10.2022

Lokacija: Banja Luka