fbpx

Kreditni analitičar Banja Luka

Flex Credit kao dio MV Finance Grupe vodeći je igrač u prodaji brzih kredita u zemljama poput Rumunije, Bugarske, Španije, Makedonije, Bosne i Hercegovine. Naša kompanija vodi inovativnu politiku i vjeruje da je lični razvoj najvažniji. Zato se usuđujemo nazvati atraktivnim poslodavcem za sve one koji traže izazov. Za naše kancelarije potreban nam je:

Opis poslova kreditnog analitičara:

  • Procjena kreditnog rizika, priprema mišljenja i analize, te davanje prijedloga u vezi sa odobravanjem i puštanjem kredita,
  • uspostavljanje telefonskog kontakta sa klijentima u cilju kontrole prezentiranih informacija,
  • administracija i unos podataka,
  • kontrolisanje i prikupljanje potpunih i tačnih informacija o klijentima od strane zaposlenih u filijali,
  • kontinuirano unapređivanje procesa u Kreditnom odjelu.

Nudimo:

  • Atraktivna plata,
  • mogućnost za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • mogućnost dodatne obuke i koučinga,
  • dinamični uslovi rada u brzorastućoj kompaniji.

Prijave za posao Kreditni analitičar Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 25.01.2023

Datum objave: 26.12.2022

Lokacija: Banja Luka