fbpx

Kuhar Novo Mesto, Slovenija

GOSTILNA NA LETALIŠČU raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Priprema svih vrsta jela prema asortimanu gostione,
  • pridržavanje propisanih normativa i receptura,
  • drugi poslovi iz djelokruga svog rada.

Potrebni uslovi:

  • SSS ugostiteljska škola,
  • iskustvo u pripremanju hrane za veliki broj gostiju,
  • samostalnost i odgovornost,
  • pedantnost, brzina i sposobnost rada pod pritiskom.

Preduzeće nudi:

  • Redovna i stimulativna primanja,
  • radni odnos na duži vremenski period (12 mjeseci uz mogućnost produženja),

Prijave sa biografijom za posao Kuhar Novo Mesto, Slovenija slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Više informacija možete dobiti i putem telefona na broj 00 386 41 654 916.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 09.02.2023

    Datum objave: 10.01.2023

    Lokacija: Novo Mesto, Slovenija