fbpx

Kuvarica / kuvar Minhen, Njemačka

konkurs za posao

Gaststätte Blumenhof Erding raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis poslova:

  • Kuvarski poslovi u restoranu.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima,
  • motivacija za ovu vrstu posla.

Nudimo:

  • Neto plata 2500 EUR,
  • prijava,
  • obezbjeđen smještaj i hrana.

Prijave za posao Kuvarica / kuvar Minhen, Njemačka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem telefon: +49 8122 1870366 ili Viber i WhatsApp: +49 151 43645414.

Restaurant Blumenhof, Schützenstraße 14, 85435 Erding MÜNCHEN.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 04.09.2022

    Datum objave: 05.08.2022

    Lokacija: Minhen, Njemačka