fbpx

Logističar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
atuo de mi, konkurs

AUTO DE-MI Vas poziva da se prijavite na oglas za poziciju:

Opis radnog mjesta:

  • Kontroliše tok prijema i isporuke robe,
  • praćenje narudžbi putem računarskog sistema,
  • analiza i optimizacija zaliha robe po prodajnim jedinicama,
  • popis robe po poslovnicama,
  • sudjelovanje u otvaranju prodajnih jedinica,
  • praćenje kretanja vozila putem GPS sistema,
  • praćenje troškova vozila (gorivo, servis) i analiza istih,
  • kontrola racionalnog korištenja svih poslovnih sredstava,
  • redovni obilasci i kontrola prodajnih mjesta i zaposlenih.

Posebne vještine:

  • Dobre organizacijske vještine,
  • sposobnost logičkog i analitičkog razmišljanja,
  • visok nivo odgovornosti, pouzdanosti, preciznosti i tačnosti u radu,
  • razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima.

Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket,
  • minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • potvrda o nekažnjavanju.

Nudimo:

  • Izazovno i dinamično radno okruženje,
  • mogućnost za daljnji profesionalni razvoj,
  • stimulativna primanja uz dodatne bonuse.

Dodatne informacije na telefon 065/699-538 (Damir P.) ili 051/450-201 a sve prijave za posao Logističar Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”  ili dostaviti direktno na adresu: DE-MI Promet doo, Veljka Mlađenovića 12, 78 000 Banja Luka.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 06.08.2022

Datum objave: 07.07.2022

Lokacija: Banja Luka