fbpx

Magacioner Banja Luka

KNEŽEVIĆ Co. d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za radna mjesta:

Opis posla:

  • Organizacija magacina,
  • pakovanje i izdavanje robe,
  • sortiranje robe u magacinu.

Uslovi:

  • SSS,
  • položen vozački “B” kategorije,
  • poželjno iskustvo u istom ili sličnom poslu, ali ne i obavezno,
  • organizovanost i tačnost,
  • pedantnost i odgovornost, kako lična tako i prema poslu.

Mi nudimo:

  • Radni odnos na odredjeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • stimulativna plata i bonusi,
  • fleksibilno radno vijeme,
  • prevoz,
  • topli obrok.

Sve prijave za posao Magacioner Banja Luka dostaviti putem opcije “Prijavite se za posao” ili se javiti na telefon 066 226 666.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 03.10.2022

    Datum objave: 04.09.2022

    Lokacija: Banja Luka