fbpx

Majstori na tračnoj pili – trupčari Zagreb, Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioce za radno mjesto

Majstori na tračnoj pili - trupčari Zagreb, Hrvatska

Opis posla:

  • Rad na tračnoj pili – trupčari,
  • pravilno postavljanje trupca na vagon tračne pile,
  • osnovno održavanje mašine.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na tračnoj pili,
  • poznavanje alata,
  • sposobnost prepoznavanja kvaliteta osnovnih vrsta drva,
  • samostalnost u radu,
  • timski orijentisan(a).

Preduzeće nudi:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme (prema trajanju radne dozvole), sa mogućnošću produženja,
  • plata 900,00 EUR;
  • naknada za topli obrok 55,00 EUR
  • prekovremeni rad, rad noću i rad nedjeljom plaćen uvećanim satima 30% više,
  • naknada troškova puta od mjesta stanovanja do mjesta rada ili organizovan prevoz,
  • isplata stimulacija za ostvarene rezultate rada,
  • isplata tzv. „božićnice“,
  • obezbjeđen smještaj,
  • plaćeni smještaj za porodicu u slučaju zapošljavanja više članova,
  • organizacija puta do Republike Hrvatske,
  • plaćeni prijevoz od mjesta prebivališta do mjesta rada u Republici Hrvatskoj,
  • mogućnost plaćenog prijevoza od mjesta rada u Republici Hrvatskoj do mjesta prebivališta za vikend (u slučaju veće grupe)
  • spremnost za dodatno usavršavanje,
  • spremnost za edukaciju za rad u inostranstvu.

Prijave na oglas Majstori na tračnoj pili – trupčari Zagreb, Hrvatska slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 5

    Datum isteka: 31.10.2022

    Datum objave: 13.09.2022

    Lokacija: Hrvatska