fbpx

Mašinski inženjer za podršku prodaji Kobatovci, Laktaši

KALDERA COMPANY d.o.o sa sjedištem u Kobatovci bb, Laktaši zbog povećanog opisa poslova raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Analiza na realizaciji javnih nabavki i ponuda zajedno sa članovima tima,
  • prezentovanje prijedloga rješenja kupcu,
  • prikupljanje podataka i dokumentovanje početne situacije,
  • prikupljanje dokumentacijekoja prati izradu ponuda,
  • praćenje najnovijih trendova iz oblasti upravljanja, mjerenja i zaštite elektroenergetskih sistema,
  • dobijanja preciznih inforamcija ( cijena, kapacitet) o potencijalnim proizvodima koji su predmet ponude,
  • definisanje ključnih tački prilikom izrade tehničkog dijela ponude,
  • uska saradnja sa prodajom,
  • ostali poslovi i zadaci po nalogu neposrednog rukovodioca.

Kvalifikacije:

  • VSS mašinski fakultet, odsjek proizvodno mašinstvo,
  • 3 ili više godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • znanje engleskog jezika,
  • znanje rada na računaru (MS office, AutoCad, E plan,..),
  • vozačaka dozvola B kategorije.

Specifični uslovi (koji su poželjni i posebno se boduju):

  • Posjedovanje licence za projektovanje i izgradnju,
  • poznavanje rada u ERP sistemima,
  • posjedovanje određenih serfifikata o završenim obukama iz oblasti mašinstva.

Profil kandidata:

  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju,
  • sklonost ka timskom radu,
  • mogućnost rješavanja kompleksnih problema,
  • posjedovanje organizacionih sposobnosti,
  • posjedovanje dobrih komunikacionih spsobnosti.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji i smatrate da ispunjavate tražene uslove za posao Mašinski inženjer za podršku prodaji Kobatovci, Laktaši pošaljeti svoj CV putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 28.08.2022

    Datum objave: 29.07.2022

    Lokacija: Laktaši