Mašinski inženjer za pripremu tehničke dokumentacije Laktaši

hidraulika flex, konkurs za posao

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sledećih radnih mjesta:

Opis posla:

  • Rad na izradi i pripremi tehničke dokumentacije,
  • praćenje procesa proizvodnje,
  • izdavanje radnih zadataka neposrednim izvršiocima u proizvodnji,
  • izdavanje radnih naloga za izvršenje radnih zadataka i potrebna stručna uputstva,
  • kontrola izvršenja poslova u svim fazama proizvodnje,
  • trebovanje materijala i opreme neophodne za adekvatan proces proizvodnje,
  • učešće u izradi planova proizvodnje i radnih zadataka i unapređenja rada pogona,
  • kontakt sa kupcima i dobavljačima.

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo u navedenim oblastima,
  • obavezno poznavanje engleskog jezika.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave za posao Mašinski inženjer za pripremu tehničke dokumentacije Laktaši  možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, poštom na adresu: Jovana Cvijića 3, 78250 Laktaši,  Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 30.09.2022

    Datum objave: 31.08.2022

    Lokacija: Laktaši