fbpx

Medicinski predstavnik BiH

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Prezentacija i prodaja medicinske opreme sa fokusom na estetsku medicinu renomiranih svjetskih proizvođača,
  • komunikacija i posjete postojećim kupcima, pronalazak novih klijenata,
  • saradnja sa prodajnom podrškom i logistikom,
  • prisustvo na edukacijama, stručnim skupovima i kongresima.

Uslovi:

  • VSS medicinskog smjera (farmacija, medicina, stomatologija, …),
  • prednost kandidatima sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima, nije uslov,
  • napredno poznavanje engleskog jezika,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • razvijene komunikacione, analitičke i organizacione sposobnosti,
  • spremnost na terenski rad i putovanja,
  • prednost kandidatima sa Banjalučke regije.

Poslodavac nudi:

  • Fiksna i stimulativna primanja,
  • rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu,
  • ugodnu radnu atmosferu,
  • službeni automobil, mobitel, laptop.

Prijave za posao Medicinski predstavnik BiH slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili  putem Vibera 065/200-444.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 28.06.2022

Datum objave: 14.06.2022

Lokacija: Bilo gdje