fbpx

Menadžer kancelarije Prnjavor

Flex Credit kao dio MV Finance Grupe vodeći je igrač u prodaji brzih kredita u zemljama poput Rumunije, Bugarske, Španije, Makedonije, Bosne i Hercegovine. Naša kompanija vodi inovativnu politiku i vjeruje da je lični razvoj najvažniji. Zato se usuđujemo nazvati atraktivnim poslodavcem za sve one koji traže izazov. Za naše kancelarije potreban nam je:

Opis posla:

  • Pravovremena i efikasna služba za korisnike u Filijali,
  • prezentacija FlexCredit proizvoda i usluga, u Filijali i na terenu,
  • popunjavanje kreditnih zahtjeva i prijavljivanje u ime korisnika i njihova isplata,
  • naplata duga u skladu sa Flex kreditnom politikom,
  • pružanje transparentnih informacija o korisničkim uslugama,
  • razvoj i održavanje baze klijenata,
  • rad sa gotovinom,
  • stvaranje, obuka i motivisanje tima kreditnih konsultanata,
  • ostvarivanje prodaje u odnosu na pojedinačne i timske mjesečne ciljeve.

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • Odlične komunikacijske i prodajne vještine,
  • vještine pregovaranja i ubjeđivanja,
  • orijentacija na rezultate,
  • analitičko razmišljanje i vještine određivanja prioriteta,
  • sposobnost za timski rad i upravljanje,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poznavanje MS Office paketa,
  • relevantno iskustvo od najmanje 1 godine će se smatrati prednošću.

Nudimo:

  • Atraktivna plata plus mjesečni bonusi prema politici kompanije,
  • mogućnost za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • mogućnost dodatne obuke i koučinga,
  • dinamični uslovi rada u brzorastućoj kompaniji.

Prijave za posao Menadžer kancelarije Prnjavor možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 30.09.2022

Datum objave: 01.09.2022

Lokacija: Prnjavor